Hostel Franz Kafka Praha

.Hostel Franz Kafka se nachází v samém srdci centra historické přímo v Kaprově ulici!! Lokalita ve které se hostel nachází je velmi vyhledávanou oblastí většiny návštěvníků Prahy z ciziny, ale také z ČR.


Dokázali jste si někdy představit, že vstanete a dojdete si pár kroků na romantickou snídani na Staroměstské náměstí? Pokud ne, tak u nás se Vám to dozajista splní. V nejbližším okolí Hostelu Franz Kafka se totiž nachází ty nejvyhledávanější turistické památky, obchody, krámky, restaurace, ale rovněž i bary a diskotéky. Za zmínku stojí například Orloj a jeho astrologické hodiny na Staroměstském náměstí, Židovský hřbitov, vyhlášená Kubánská restaurace a bar La Bodeguita Del Medio a rovněž tak vyhlášený party klub Karlovy Lázně.


V současnosti hostel Franz Kafka disponuje kapacitou 32 lůžek + 2 přistýlky, kdy máte na každém pokoji k dispozici hotelové povlečení, ručníky a TV. Pro dámy je připravený v koupelně i fén na vlasy. Pokoje jsou vybaveny rovněž skříněmi a skříňkami pro Vaše maximální pohodlí. Do budoucna plánuje management hostelu rozšířit počet lůžek až na 120.


Dále nabízíme možnost výletů a různých kulturních akcí, dle přání a potřeb zákazníka. Jsme přesvědčeni, že pobyt u nás Vám poskytne ten nejlepší pocit z Prahy a zároveň maximální časovou úsporu, už v tak náročném jejím poznávání. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hostel-franz-kafka@toprague.cz
Adresa: Kaprova 14/13 Praha


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hostelu Franz Kafka Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hostelu Franz Kafka Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist